Náš základ: spolupráca s dôverou

Ponúkame elektrotechnické služby pre automatizáciu výroby: komplexné úlohy s náročnou technológiou. Efektívna a úspešná práca založená na dôvere. Vidíme sa ako partner a snažíme sa o úzku a dôvernú spoluprácu. Vedieme intenzívny dialóg, projekt vždy odsúhlasíme spolu s našim zákazníkom, riadime sa podľa jeho predstáv a želaní a riešenia realizujeme kompetentne a s vysokým know-how.

Dôverujeme Vám – dôverujte nám.

Naša požiadavka: Váš spoľahlivý partner

Čo robíme, to robíme dobre. Pretože sa neustále ďalej zlepšujeme. Zachovávame si to osvedčené, ale stále kráčame po nových cestách, aby sme sa dostali dopredu. Naše najväčšie know-how nie je len garantovaný priebeh a dodržiavanie termínov, ale aj to, že priebeh projektu je pre Vás transparentný. V každom okamihu nášho spoločného projektu.

Spoľahnite sa na nás.

Naše úsilie: byť lepší ako konkurencia

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre nás, to povieme veľmi rýchlo: My Vám stále ponúkame najlepšie riešenie. Identifikujeme možné problémy včas a spoločne nájdeme inteligentné a inovatívne riešenia. Formou dialógu s Vami upravíme priebeh projektu a prispôsobíme ho meniacim sa požiadavkám. Máme čas, kedykoľvek nás potrebujete. Aj keď to potrebujete rýchlo.

… a zajtra budeme ešte lepší.