Naše výkony

V roku 2017 sme v meste Martorell založili ďalšiu pobočky našej spoločnosti, aby sme tak boli schopný zvládať plniť naše výzvy a úlohy v okolí mesta Barcelona.

Naši zamestnanci pracujú ruka v ruke s hlavným sídlom našej španielskej prevádzky v Almussafes /Valencia a partnerskými kanceláriami spoločnosti InPro electric po celom svete.

Pobočka v meste Martorell sa zameriava predovšetkým na automatizačnú technológiu pre komplexné systémy a zariadenia v automobilovom priemysle.

Do nášho portfólia patria okrem iného najnovšie CAD systémy, inštalácia komponentov a materiálov, programovanie a uvádzanie do prevádzky všetkých PLC robotov a technologických ovládacích prvkov.

Naši programátori sú špecialistami na výrobu karosérií v oblasti dopravnej techniky, prepravu prefabrikátov, programovanie zváracích, skrutkovacích a lepiacich systémov, vymeriavanie základne robota a systémy elektrického pokovovania. Naším klientom sme k dispozícii do a aj po odovzdaní prevádzkyschopného prístroja.

Naše projektové oddelenie vedie a koordinuje projekty v úzkej spolupráci s národnými a nadnárodnými objednávateľmi našich služieb.

Ku koncovým zákazníkom patria automobilky a subdodávateľské priemyselné parky v Barcelone a Pamplone.

Pobočka v Barcelone predstavuje základňu pre mnohé projekty koncernu Volkswagen Group, na ktorých sa podieľame od roku 2001.

Kontakt

Adresa

InPro electric España S.L.U.
Calle Flaquer Nº 9
Escalera-B, 1º
08820 El Prat de Llobregat / Barcelona
Španielsko

Riadenie pobočky
avatar
Juan José González
Riadenie pobočky

Sekretariát
Tamara Pires
Sekretariát

Umiestnenie

Barcelona, Španielsko

InPro electric España S.L.U.
Calle Flaquer Nº 9
Escalera-B, 1º
08820 El Prat de Llobregat / Barcelona
Španielsko

Pokračovať v čítaní