Naše výkony

V roku 2017 sme v meste Martorell založili ďalšiu pobočky našej spoločnosti, aby sme tak boli schopný zvládať plniť naše výzvy a úlohy v okolí mesta Barcelona.

Naši zamestnanci pracujú ruka v ruke s hlavným sídlom našej španielskej prevádzky v Almussafes /Valencia a partnerskými kanceláriami spoločnosti InPro electric po celom svete.

Pobočka v meste Martorell sa zameriava predovšetkým na automatizačnú technológiu pre komplexné systémy a zariadenia v automobilovom priemysle.

Do nášho portfólia patria okrem iného najnovšie CAD systémy, inštalácia komponentov a materiálov, programovanie a uvádzanie do prevádzky všetkých PLC robotov a technologických ovládacích prvkov.

Naši programátori sú špecialistami na výrobu karosérií v oblasti dopravnej techniky, prepravu prefabrikátov, programovanie zváracích, skrutkovacích a lepiacich systémov, vymeriavanie základne robota a systémy elektrického pokovovania. Naším klientom sme k dispozícii do a aj po odovzdaní prevádzkyschopného prístroja.

Naše projektové oddelenie vedie a koordinuje projekty v úzkej spolupráci s národnými a nadnárodnými objednávateľmi našich služieb.

Ku koncovým zákazníkom patria automobilky a subdodávateľské priemyselné parky v Barcelone a Pamplone.

Pobočka v Barcelone predstavuje základňu pre mnohé projekty koncernu Volkswagen Group, na ktorých sa podieľame od roku 2001.

Kontakt

Adresa

InPro electric España S.L.U.
Passatge de Montserrat Domènech n°7 Bajos
08760 Martorell (Barcelona)
Španielsko

Riadenie pobočky
avatar
Luis Guijarro
Riadenie pobočky

Sekretariát
Lara Peiró
Sekretariát

Vedenie stavby
avatar
Marc Sabate
Vedenie stavby

Umiestnenie

Barcelona, Španielsko

InPro electric España S.L.U.
Passatge de Montserrat Domènech 7 Bajos
08760 Martorell (Barcelona)
Španielsko

Pokračovať v čítaní