Naše výkony

Technická kancelária Kassel, so sídlom v Baunatal, bola založená v roku 1994 a nachádza sa v mestskej časti Kirchbauna. Externá kancelária/závod sa nachádzajú okrem toho priamo v závode Volkswagen Baunatal.

Ťažiskom práce Technickej kancelárie sú takzvané denné obchody, pričom sa táto vyznačuje vysokou flexibilitou a kompetenciou ako silný a výkonný partner pre našich zákazníkov. Tu sa realizujú aj menšie projekty.

K ďalším výkonom patria úlohy energetického napájania (vypracovanie infraštruktúry a prípojok do 20 kV), inštalácie v dátovej technike, pre požiarne hlásiče a alarmy, ako aj elektromontážne práce v lisovni.

V závode Volkswagen Kassel patria k portfóliu výkonov konštrukcie, výroba rozvádzačov, ako aj montáž a uvádzanie automatizačných zariadení do prevádzky.

Technická kancelária Kassel sa okrem toho intenzívne venuje podpore dorastu a vzdeláva v spolupráci s Volkswagen Coaching v oblasti automatizačnej techniky. Už od minulého roku ponúka aj miesta praktického vyučovania v elektrotechnike.

Kontakt

Adresa

InPro electric GmbH
Fehrenberger Straße 1a
34225 Baunatal
Nemecko

Riadenie pobočky
avatar
Thomas Ochs
Riadenie pobočky

Sekretariát
Michaela Melchien
Sekretariát

Umiestnenie

Kassel

InPro electric GmbH
Fehrenberger Straße 1a
34225 Baunatal
Nemecko

Pokračovať v čítaní