Naše výkony

Španielska dcérska spoločnosť InPro electric España S. L.U. bola založená v roku 1997 v Almussafes (Valencia).

Špecializuje sa na automatizačnú techniku komplexných zariadení, hlavne na zváranie karosérií v automobilovom priemysle.

Konštrukcie s najmodernejšími CAD systémami, inštalácia komponentov a materiálov, programovanie a uvádzanie všetkých používaných SPS riadiacich jednotiek, robotov a riadiacich jednotiek technológií do prevádzky tiež patria do nášho portfólia.

Programátori sa špecializujú na prepravné zariadenia, prepravu konštrukčných častí, riadenie zváracích, skrutkovacích a lepiacich automatov, manuálne úlohy, zameriavanie na robotickej báze, ako aj paletizačné systémy a sú k dispozícii pre našich zákazníkov až po odovzdanie zariadení v stave prevádzkovej pripravenosti a aj nad tento rámec.

Príslušné vedenie projektu riadi a vedie projekty v úzkej spolupráci s národnými a medzinárodnými dodávateľmi a objednávateľmi.

K trhom patria automobilové závody a priemyselné parky dodávateľov na Pyrenejskom polostrove, naši pracovníci pracujú v závodoch vo Valencii, Barcelone, Pamplone, Zaragoze, Lisabone atď.

InPro electric España S. L.U. pritom úzko spolupracuje so všetkými Technickými kanceláriami v Nemecku.

 

Kontakt

Adresa

InPro electric España S.L.U.
c/ Benifaió 38-40
E-46440 Almussafes (Valencia)
Španielsko

Riadenie pobočky
avatar
Juan José González
Riadenie pobočky

Sekretariát
Tamara Pires
Sekretariát

Umiestnenie

Valencia, Španielsko

InPro electric España S.L.U.
c/ Benifaió 38-40
E-46440 Almussafes (Valencia)
Španielsko

Pokračovať v čítaní