Skip to main content

Kvalita má svoje meno. Prečo nie vaše?

InPro electric vám ponúka šancu na výnimočnú kariéru v medzinárodnej spoločnosti. Budete plánovať a rozvíjať kontrolné procesy pre miestnych, národných a globálnych zákazníkov - vo vysoko profesionálnom tíme a v modernom pracovnom prostredí.

My ako zamestnávateľ

Sme globálne pôsobiaca spoločnosť s viac ako 400 zamestnancami v Nemecku a 600 zamestnancami v zahraničí a sme k dispozícii našim zákazníkom na mnohých miestach v Nemecku a v zahraničí ako partner pre elektrotechnické služby.

Vďaka nášmu zameraniu na automatizáciu výroby a výroby pre automobilový priemysel ponúkame sofistikované technológie pre trh, ktorý sa vyznačuje inováciami.

Čo ponúkame

Nabízíme vám pestré pracovné prostredie, vysokú mieru samostatnosti, odmeňovanie podľa výkonu a výhody spoločnosti orientovanej na budúcnosť, ako aj príjemnú, efektívnu tímovú prácu a intenzívne úvodné školenie prostredníctvom okamžitého zapojenia do projektov.

Našim zamestnancom ponúkame aj rozsiahle ďalšie vzdelávanie v takmer všetkých oblastiach činnosti spoločnosti. Vyvinuli sme vlastné vzdelávacie programy pre povýšenie na pozície, ako je projektový manažér alebo vedúci tímu.

Čo očakávame

Naše firemné zásady dôveryhodnosti | spoľahlivosti | lepších sa nevzťahujú len na našich zákazníkov.

Efektívna a úspešná práca je založená na dôvere. Úzkou a dôvernou spoluprácou žijeme aj interne. Očakávame odhodlanie, rozhodnosť a spoľahlivosť, ktoré zabezpečujú dobrú a tímovú pracovnú atmosféru. Úspešní sú len tí, ktorí sa snažia byť ešte lepší.

Ste odhodlaní a usilujete sa o nové výzvy!

Tak sa staňte súčasťou spoločnosti InPro electric.

Váš vývoj

Či už nastúpite do spoločnosti InPro electric ako absolvent vysokej školy alebo technik, skúsený odborník alebo špecialista, vašu túžbu po ďalšom rozvoji bude sprevádzať interný vzdelávací program. Vzdelávací program zahŕňa rôzne moduly z oblasti technológií, spoločnosti, IT a určité školenia mäkkých zručností. K dispozícii sú aj rozvojové programy pre talentovaných zamestnancov, ktorí sa môžu stať juniorskými projektovými manažérmi a vedúcimi tímov.

Tu nájdete naše voľné pracovné miesta