Skip to main content

S odbornými znalosťami na vrchol

V spoločnosti InPro electric ponúkame elektrotechnické služby v oblasti automatizácie výroby už viac ako 30 rokov. Ako medzinárodný poskytovateľ služieb v automobilovom priemysle sme mohli neustále rozširovať naše kľúčové odborné znalosti v oblasti konštrukcie karosérií a automatizácie výroby. Ako súčasť skupiny InPro Group sme v súčasnosti spoľahlivým partnerom pre našich zákazníkov na celom svete s 15 pobočkami v Nemecku a 10 pobočkami v zahraničí.

Prostredníctvom riešení na mieru a inovatívnych prístupov podporujeme našich zákazníkov pri optimalizácii výrobných procesov a zvyšovaní efektivity. Náš skúsený a špecializovaný tím odborníkov úzko spolupracuje s našimi zákazníkmi pri realizácii ich individuálnych požiadaviek a vývoji riešení na mieru.

InPro electric je hrdá na to, že je uznávaná ako dôveryhodný a kompetentný partner pre spoločnosti zo širokého spektra segmentov, ako sú dátový a telekomunikačný priemysel, zdravotnícka technika, potravinársky a environmentálny priemysel a strojárstvo. S absolútnou odbornosťou, odhodlaním a vášňou sa snažíme zabezpečiť a neustále rozširovať úspech našich zákazníkov.

Znalosti vytvárajú náskok

Naším cieľom je ďalej cielene rozvíjať výrobnú technológiu pomocou inovácií. Na dosiahnutie tohto cieľa kombinujeme vedecké postupy s praktickými znalosťami výroby pre priemyselné aplikácie.

S týmto jedinečným portfóliom odborných znalostí spolupracujeme s našimi medzinárodnými klientmi na vytváraní inovatívnych, užívateľsky orientovaných riešení v oblasti riadiacej techniky a programovania robotov.