Skip to main content

InPro engineering GmbH

InPro Engineering - váš globálny expert na mechatronické služby a inžiniering v oblasti automatizácie výroby.

Špecializujeme sa na oblasť automatizácie výroby a výroby. S viac ako 70 vlastnými zamestnancami uplatňujeme a implementujeme naše odborné znalosti v automobilovom priemysle v oblastiach konštrukcie karosérií, výroby batérií, finálnej montáže, dopravníkovej techniky a logistiky, ako aj v neautomobilovom sektore.

www.inpro-engineering.de

Steineke GmbH

Softvérové riešenia pre vašu inteligentnú továreň - Steineke je špecialistom na inovatívne služby a softvérové produkty v oblasti spätnej väzby a dolovania dát: témy, ktoré sú v kontexte automatizácie, digitalizácie a sieťovej výroby čoraz dôležitejšie. Využívame naše desaťročia skúseností s vývojom riešení na podporu, zabezpečenie a optimalizáciu automatizačných projektov pri spúšťaní vozidiel a prevádzke zariadení.

www.steineke.de

Reisdorfer engineering GmbH

Risdorfer GmbH - váš expert v oblasti strojárstva a simulácie. Zameriavame sa na vývoj riešení na mieru na základe najmodernejších simulačných a strojárskych technológií. Spoľahnite sa na naše odborné znalosti pri navrhovaní vašich systémov a vývoji inovatívnych riešení prostredníctvom simulácie.

www.reisdorfer.net